Mladen Primorac u doigravanju za prvaka Slovenije

Košarkaši Tajfuna drugu godinu zaredom igrat će Telemach Ligu za prvaka, a u ovom trenutku se ne zna gdje im je kraj. U subotu su zabilježili čak 9. pobjedu zaredom, i tako zaradili ovacije prepune dvorane u Šentjuru. Domaći su do pobjede došli teže nego što se očekivalo jer su naišli na rasterećenog protivnika. U prvom dijelu prvog poluvremena  u prednosti SU bili Šentjurčani, u 18. minuti plus 9 (40:31). U 38. minuti utakmice Mercator dolazi na samo poen zaostatka (74:73) no Primorac 2 puta zaredom skače u napadu, a Pelc realizira 2 slobodna bacanja za plus 3. U zadnjem napadu kapetan gostiju Džajić promašuje tricu za produžetak. Kod domaćih istakli su se Pelc (15), Ferme (13) i Primorac 9 (7 skokova) poena.