Rogaška priredila senzaciju, Primorac briljirao pod košem

Košarkaši Rogaške su još jednom dokazali da igraju odlično na domaćem terenu. U 9. kolu Lige za prvaka su iznenadili najtrofejniji slovenski klub Olimpiju i kolo prije kraja osigurali prednost domaćeg terena u četvrfinalu pobijedivši 96:92.

Fantastičan u redovima pobjednika je bio naš Mladen Primorac koji je postigao  11 poena, 7 skokova i 4 asistencije.

U utakmici bez pravih obrana bolje su reagirali domaći i nakon 19 godina ponono pobijedili goste iz Ljubljane.

Nakon prvih deset minuta Olimpija je vodila 9 razlike i činilo se da će favorit do bodova no na kraju pobjedu nose borbeni igrači Rogaške.

Drugo poluvrijeme se igralo koš za koš sve do zadnje 2 minute kada domaći uspijevaju obraniti svoj koš 2 puta zaredom, a u napadu zadržavaju mirnoću s linije slobodnih bacanja i tako odnose veliku i zasluženu pobjedu.